نمایندگی-کولر-گازی-گرین-فردیس-کرج
/ توسط admin / کولر گازی / 0 دیدگاه

نمایندگی کولر گازی گرین در فردیس -09129263206-تعمیر،فروش،نصب،سرویس

نمایندگی کولر گازی گرین در فردیس کرج را مجموعه تابش تهویه دارد. مجموعه ما با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه و سابقه فعالیت چندین ساله در این حوزه، یکی از بهترین مراکز فروش، نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی گرین در فردیس کرج می باشد.

کولر گازی گرین از جمله بهترین برندهای کولر گازی در بازار ایران می باشد.توصیه ما به شما این است که برای دریافت خدمات مرتبط با کولر گازی گرین حتما از مراکز معتبر کمک بگیرید. با این کار علاوه بر اینکه خدمات با کیفیت دریافت می کنید، قیمت های مناسبی نیز در ازای دریافت خدمات پرداخت می کنید.

تعمیر کولر گازی گرین در فردیس کرج

کولر گازی گرین می تواند با مشکلات مختلفی مواجه شود که در این شرایط شما بایستی از تعمیرکار کولر گازی متخصص و با تجربه کمک بگیرید. تعمیرکاران ماهر مجموعه تابش تهویه بر اساس تجربه خود در رابطه با تعمیر کولر گازی گرین عمده مشکلاتی که این کولر گازی با آن مواجه می شود را به صورت زیر شرح داده اند:

 • کولر گازی گرین روشن نمی شود.
 • ریموت کولر گازی گرین کار نمی کند.
 • کولر گازی گرین باد گرم می دهد.
 • کولر گازی گرین یخ می زند.
 • کولر گازی گرین نشتی آب دارد.
 • کولر گازی گرین سروصدا می کند.
 • کولر گازی گرین بر اساس تنظیمات دما را تعیین نمی کند.
 • کمپرسور کولر گازی گرین خراب شده است.
 • برد کولر گازی گرین خراب شده است.
 • کابل ارتباطی کولر گازی گرین خراب شده است.
 • کولر گازی گرین نیاز به شارژ گاز دارد.
 • خازن کمپرسور گولر گازی گرین خراب شده است.
 • و …
تعمیر کولر گازی گرین فردیس کرج
تعمیر کولر گازی گرین فردیس کرج

در صورتی که با هر کدام مشکلات زیر در رابطه با کولر گازی گرین خود مواجه شد، تنها کافیست تا با ما تماس بگیرید تا نیروی متخصص به محل شما اعزام شود. نیروی متخصص مجموعه تابش تهویه در ابتدا کولر گازی گرین شما را عیب یابی می کند و سپس با بهترین و کم هزینه ترین راه حل آن را تعمیر می کند.

سرویس کولر گازی گرین در فردیس کرج

اگر سرویس کولر گازی گرین به صورت دوره ای و به موقع انجام دهید، در این صورت هزینه تعمیر کولر گازی شما بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین هزینه برق کولر گازی شما نیز تا حدود زیاد کاهش پیدا خواهد کرد.

سرویس کولر گازی گرین خود را از مراکز معتبر بخواهید تا قبل از اینکه اقدام به راه اندازی کولر گازی کنید، آن را سرویس کرده باشید.

سرویس کولر گازی گرین فردیس کرج
سرویس کولر گازی گرین فردیس کرج

در سرویس کولر گازی گرین، دستگاه به طور کامل سرویس شده و تمامی عیب و ایرادات و مشکلات آن رفع می شود تا بعدا تبدیل به یک مشکل جدی نشود.

سرویس کامل پنل کولر گازی گرین، سرویس کندانسور کولر گازی گرین و تست گاز کولر گازی گرین و … از جمله کارهایی است که در سرویس کولر گازی توسط نیروهای ما انجام می شود.

شارژ گاز کولر گازی گرین در فردیس کرج

جهت شارژ گاز کولر گازی گرین از دو نوع مبرد استفاده می شود:

 1. شارژ گاز کولر گازی گرین با گاز R22
 2. شارژ گاز کولر گازی گرین با گاز R410a

نیروهای ما جهت شارژ گاز کولر گازی اینورتر گاز R410a مورد استفاده قرار می دهند. همچنین هزینه شارژ گاز کولر گازی گرین هم به نوع گاز دستگاه و مقدار کمبود گاز کولر گازی شما بستگی دارد.

نصب کولر گازی گرین در فردیس کرج

برای نصب کولر گازی گرین در فردیس کرج می توانید با شماره تماس 09129263206 تماس بگیرید. نمایندگی کولر گازی گرین در فردیس کرج در مجموعه تابش تهویه در کوتاه ترین زمان نصاب کولر گازی ماهر به محل شما می فرستد و نصاب کولر گازی ، کار نصب کولر گازی را به بهترین نحو انجام می دهد.

نصب کولر گازی باید توسط افراد کاربلد و باتجربه انجام شود. نصب اصولی و صحیح کولر گازی تا حدود زیادی می تاوند در کاهش مصرف برق کولر گازی نقش داشته باشد. همچنین نصب اصولی و صحیح موجب افزایش طول عمر و افزایش کارایی و عملکرد بهینه کولر گازی شما می شود.

خدمات پس از فروش کولر گازی گرین در فردیس کرج

تمامی خدمات در رابطه با نصب، سرویس و فروش و تعمیر کولر گازی در فردیس کرج که در مجموعه تابش تهویه انجام می شود دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. پس با خیال راحت خدمات مورد نظر خودتان را از مجموعه ما دریافت کنید.

سوالات متداول در مورد نمایندگی کولر گازی گرین در فردیس کرج

هزینه نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی گرین در فردیس کرج چقدر است؟

همه این خدمات پس از بازدید رایگان در محل، توسط نیروی متخصص تابش تهویه به شما عزیزان اعلام می شود.

بهترین زمان سرویس کولر گازی گرین چه زمانی است؟

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی قبل از شروع فصل گرما و راه اندازی کولر گازی گرین می باشد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *