نمایندگی ایران رادیاتور در وائین
/ توسط admin / رادیاتورپکیجکولر گازی / 0 دیدگاه

نمایندگی ایران رادیاتور در وائین شهریار |09129263206|فروش،تعمیر،سرویس،نصب

نمایندگی ایران رادیاتور در وائین شهریار در مجموعه تابش تهویه و با داشتن سابقه درخشان در فروش، نصب، سرویس و تعمیر محصولات ایران رادیاتور در حال حاضر آماده ارائه خدمات با کیفیت به شهروندان عزیز می باشد. همان طور که می دانید شرکت ایران رادیاتور از جمله شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی مانند انواع پکیج زمینی و دیواری، کولر گازی و رادیاتور و حوله خشک کن و … می باشد. به دلیل کیفیت بالای محصولات این شرکت، این برند از اعتبار زیادی در بین مردم برخوردار بوده و محصولات آن جز محصولات پرفروش سرمایشی و گرمایشی به حساب می آید.

تابش تهویه به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در وائین شهریار چه خدماتی ارائه می دهد؟

مجموعه تابش تهویه با داشتن نیروهای متخصص و متعهد در زمینه فروش، نصب و سرویس و تعمیر انواع مختلف سیستم های سرمایشی و گرمایشی همواره توانسته است تا خدمات با کیفیت بالا و به صرفه ترین قیمت را در اختیار شهروندان عزیز قرار بدهد که همین مساله موجب شده است تا همواره رضایت مشتریان عزیز خود را جلب نماید.

 • در رابطه با برند ایران رادیاتور مجموعه ما خدمات زیر را ارائه می دهد:
 • فروش و نصب انواع محصولات ایران رادیاتور
 • تعمیر و تعویض قطعات انواع محصولات ایران رادیاتور
 • سرویس انواع محصولات ایران ردایاتور

شما عزیزان در صورتی که به هر کدام از خدمات بالا نیاز دارید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان خدمات با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت نسبت به رقبا را دریافت کنید.

تعمیرکار ایران رادیاتور در وائین شهریار

اگر به دنبال یک تعمیرکار ایران رادیاتور در وائین شهریار هستید که از تجربه و تخصص کافی در تعمیر پکیج ایران رادیاتور و تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در وائین شهریار برخوردار می باشد، مجموعه تابش تهویه در خدمت شماست تا همه ی این خدمات را در اسرع وقت و با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار بدهد.

تعمیر-پکیج-ایران-رادیاتور-در-وائین
تعمیر پکیج ایران رادیاتور در وائین

در صورتی که به مشکلات زیر برخوردید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نیروی ماهر ما در جهت رفع آن به محل شما اعزام شود:

مشکلات پکیج ایران رادیاتور

 1. پکیج سروصدای زیادی می کند.
 2. نشتی آب دارد.
 3. یک سره روشن است و خاموش نمی شود.
 4. فشار آب دستگاه کم شده است.
 5. مثل گذشته خوب گرم نمی کند.
 6. موقع روشن کردن حالت انفجاری دارد.
 7. پکیج روشن نمی شود.
 8. و …

مشکلات کولر گازی ایران رادیاتور

 1. کولر گازی خوب خنک نمی کند.
 2. کمپرسور خراب است.
 3. ترموستات کار نمی کند.
 4. کنترل کولر گازی کار نمی کند.
 5. کولر گازی روشن نمی شود.
 6. کولر گازی نیم سوز شده است.
 7. کولر گازی باد گرم می دهد.
 8. کولر گازی نشتی آب دارد.
 9. و …

سرویسکار ایران رادیاتور در وائین شهریار

برای سرویس پکیج ایران رادیاتور و همین طور سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در وائین شهریار حتما از سرویسکاران متبحر و باتجربه که سال هاست کار سرویس محصولات ایران رادیاتور را انجام می دهند کمک بگیرید تا عملکرد و کارآیی دستگاه شما حفظ شده و آسیب جدی به آن وارد نشود.

سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در وائین

کولر گازی ایران رادیاتور بایستی به صورت دوره ای سرویس شود و توصیه ما به شما این است که سالی یک بار و قبل از شروع به کار کولر گازی از سرویس کاران ماهر جهت سرویس کولر گازی ایران رادیاتور خود کمک بگیرید. سرویس کار دستگاه را به طور کامل بررسی کرده و پنل داخلی و خارجی آن را تمیز می کند و در صورت یافتن مشکل و یا ایراد، آن را رفع می کند تا تبدیل به یک مشل جدی و ایجاد هزینه و نیاز به تعمیر نداشته باشد.

از آن جایی که کولر گازی از لوازم ضروری منزل است و در ایام گرم سال بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، له همین خاطر سرویس دوره ای آن باعث افزایش طول عمر و عملکرد بهینه این دستگاه می شود.

سرویس-کولر-گازی-ایران-رادیاتور-در-وائین
سرویس-کولر-گازی-ایران-رادیاتور-در-وائین

سرویس پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور به دو شکل زمینی و دیواری به بازار عرضه می شود که با توجه به گسترش زندگی آپارتمان نشینی استفاده از نوع دیواری آن کاربرد فراوانی پیدا کرده است. پکیج یکی از لوازم ضروری بوده و به مرور زمان ممکن است مشکلاتی مانند نشت آب و سروصدای زیاد و گرفتگی لوله ها و گرم نشدن آب و … برای آن پیش آید. در صورت بروز این مشکلات شما نیاز به یک سرویس کار ماهر پکیج ایران رادیاتور دارید که کار سرویس دستگاه را قبل از اینکه این مشکلات کوچک به یک مشکل جدی تبدیل شوند را رفع نماید.

سوالات متداول در مورد نمایندگی ایران رادیاتور در وائین شهریار

مجموعه تابش تهویه به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور چه خدماتی ارائه می دهد؟

مجموعه ما انواع خدمات فروش، سرویس، نصب و تعمیر پکیج و کولر گازی و رادیاتور و حوله خشک کن ایران رادیاتور را با کیفیت بالا و بهترین قیمت نسبت به رقبا به شهروندان عزیز ارائه می دهد.

هزینه سرویس و تعمیر پکیج و کولر گازی ایران رادیاتور چقدر است؟

هزینه سرویس و تعمیر محصولات ایران رادیاتور به صورت کاملا منصفانه و پس مشاوره و بازدید رایگان توسط نیروهای متخصص تابش تهویه به شما عزیزان اعلام خواهد شد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *